rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10580 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-07-13 18:00
Typ:
1
Kurs:
3.50
Bukmacher:
125 EURO
0
0
oceń analizę

ostatni dzisiejszy mecz 15 kolejki szwedzkiej Allsvenskan to spotkanie zespołów z dołu ligowej tabeli, na przeciw siebie staną AFC Eskilstuna i Kalmar, gospodarze w tym sezonie ponownie awansowali do najwyższej ligi rozgrywkowej, uzyskali to po zajęciu 2 miejsca w Supertrettan i wygraniu dwumeczu barażowego z zespołem Brommapojkarna, jednak ich osiągnięcia w tym sezonie to na tą chwilę ostatnie 16 miejsce z dorobkiem 8 punktów zdobytych za 1 zwycięstwo i 5 remisów, równie słabo radzą sobie goście którzy zajmują 13 miejsce z dorobkiem 13 punktów zdobytych za 2 zwycięstwa i 7 remisów, ostatnie ligowe mecze tych drużyn to podobne osiągnięcia, gospodarze zremisowali 3 spotkania i 2 przegrali a goście zanotowali 2 remisy i 3 porażki, gospodarze mimo wszystko może wzniosą się na szczyty swoich możliwości i zgraną komplet punktów, mogą dzięki temu opuścić w końcu ostatnią pozycję w lidze, mój typ to 1 wygrana gospodarzy,

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl