rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10574 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-11-17 20:45
Typ:
under 2.5
Kurs:
2.01
Bukmacher:
101 EURO
0
0
oceń analizę

Dziesiąta kolejka i zakończenie już tych eliminacji w grupie numer H. Gdzie o godzinie 20:45 Albania, która już nie ma szans na awans, ale i tak nie ma czego się wstydzić po tych eliminacjach, gdzie zagrała naprawdę kilka dobrych spotkań. Między innymi to spotkanie gdzie wygrali aż 4-2 u siebie z Islandią. Ich rywal to światowa czołówka, Francja już ma awans zapewniony, ale jeszcze nie wiadomo, czy z miejsca pierwszego czy drugiego. Bo jeżeli dziś przegrają, a jest wg mnie taka ewentualność, to mogą spaść na drugie miejsce, kiedy Turcja wygra na wyjeździe z Andorą, a raczej powinna wywieźć komplet oczek. W tym meczu, będę typować under 2,5 gola, Francja może wystawić skład trochę słabszy niż zwykle, a to może być dobra sytuacja, na to aby zagrać właśnie ten typ. Myślę, że może tu być nawet mała niespodzianka, i padnie remis 1-1. Francuzi mają tylko jeden remis z Turkami i jedną porażkę z Islandią, więc może dziś ponownie remis?

Autor analizy:adziu82
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl