rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10572 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-08-14 18:00
Typ:
2
Kurs:
2.25
Bukmacher:
125 EURO
0
0
oceń analizę

Rewanże 3 rundy LE przed nami a jednym z nich będzie pojedynek Atromitos - Legia. Pierwsze spotkanie zakończone remisem 0:0 powoduje że dziś oba zespoły grają o pełną pulę a moim zdaniem to goście dysponują kadrą na tyle mocna że wywalcza awans i dziś wygrają. Gospodarze w pierwszym spotkaniu zostali zupełnie zdominowani przez Legie i tylko nieskutecznosci zespołu z Warszawy zawdzięczają że dziś mogą mieć szansę na awans. W ostatnich meczach Atromitos może pochwalić się jednak jedynie pokonaniem Dun. Streda ponieważ z poprzednich 5 meczy aż 4 przegrali. Legia aby dobrze przygotować się do dzisiejszego spotkania odwołała swoje spotkanie ligowe i to najlepiej świadczy o tym jak ważne jest to nich spotkanie. Zespół z Warszawy wie że dziś awans to dla nich obowiązek. Problemem jednak skuteczność ponieważ w 3 ostatnich meczach nie potrafili strzelić bramki więc dziś idealna okazja na przełamanie.

Autor analizy:scorpio82
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl