rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10642 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-12-08 20:45
Typ:
X
Kurs:
3.32
Bukmacher:
-200 EURO
0
0
oceń analizę

W niedzielę wieczorem zostanie rozegranych jeszcze kilka ciekawych spotkan w zachodnich ligach. Ja postanowiłem wybrać zakład na pojedynek z Półwyspu Apennińskiego a konkretnie włoskiej Serie A. Tam o godzinie 20:45 na zakończenie 15 kolejki Bologna zagra na własnym terenie z ekipą AC Milanu. Oba zespoły w ostatnim czasie nie zachwycaja swoja forma wiec beda szukac tutaj kolejnych punktów. Bologna posiada niezły skład, ale wiekszosc punktów zdobywa na własnym terenie. Dzisiaj gospodarze postaraja sie sprawic niespodzianke ale nie bedzie o nia łatwo. AC Milan liczył na walke o miejsca w TOP 4 a tymczasem zajmuje odległe miejsce i bedzie miał kłopoty by zagrac nawet w Lidze Europy. Moim zdaniem bedzie to bardzo wyrównany pojedynek w którym nie padnie zbyt wiele bramek. Ja postanowiłem dzisiaj zagrac typ na podział punktów. AC Milan na papierze posiada znacznie mocniejszą kadrę, ale podopieczni trenera Piolego mają wielkie kłopoty z kreowaniem okazji bramkowych i z reguły w swoich meczach strasznię męczą oczy kibiców. Myśle, że Bologna zagra ambitnie i urwie jakieś punkty swojemu sąsiadowi w tabeli.

Autor analizy:TIMEX
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl