rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10650 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2020-02-14 20:30
Typ:
over 4.5
Kurs:
3.25
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Jeżeli chodzi o mecze Borussii Dortmund to możemy być pewni że bramek nie zabraknie.Faworytem jak w każdym meczu praktycznie będzie zespół gospodarzy i tu raczej niespodzianki nie będzie chociaż trzeba przyznać że Eintracht w ostatnich meczach wygląda znakomicie i po tych wyprzedażach zaczynają wracać na właściwe tory.Nie jest łatwo utrzymać wysoki poziom jak co rundę odchodzą kluczowi zawodnicy.Wydaje się że goście będą w stanie strzelić gola lub może nawet dwa bo obrona w zespole Dortmundu nie należy do monolitu.Popełniają wiele błędu i w każdym meczu tracą gole a mecz w Leverkusen pokazał to dobitnie.Siła ataku jest olbrzymia więc w tym meczu się będzie wiele działo.Spodziewam się sporo goli i wygranej gospodarzy lecz nie bez problemów.Kwestia tylko jak ustawić linię ,ja zdecyduje się że dzisiaj postrzelają porządnie i postawię na linię 4,5 gola w meczu po bardzo dobrym kursie jakim jest 3,25.Oczywiście na dużym ryzyku ale na 3,5 gola w meczu również warto za większą stawkę.

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl