rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10617 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2020-02-18 21:00
Typ:
under 2.5
Kurs:
3.00
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Już w najbliższy wtorek wraca Liga Mistrzów w formie pucharowej czyli 16 zespołów które wywalczylo awans w grupie. Jednym z z dwóch wtorkowych spotkań będzie mecz Borussi Dortmund z PSG. Mecz z pewnością będzie interesujący dla każdego. Borussia w tym roku 2020 w każdym spotkaniu aplikuje swoim rywala po parę bramek łącznie w 6 spotkaniach strzelili 24 bramki, ale Trzeba też zaznaczyć że aż 2 spotkania przegrali. U siebie Bvb wygrała wszystkie mecze w tym roku strzelając aż 14 bramek w 3 meczach. Po za brakiem kontuzjowanego Reusa, cały skład jest pełen energii i wyzwań, ale w tym spotkaniu nie zagra równie Julian Brandt. Ekipa że stolicy Francji prowadzi byly szkoleniowiec Borussii, Thomas Tuchel. Niestety nie ma tak komfortowej sytuacji kadrowej jak Borussia. W jutrzejszym spotkaniu nie zagra Dagba, Diallo, Kimpembe, Kurzawa, Sarabia i Meunier. PSG również w gazie po za dwoma remisami z Monaco i Amiens w ostatnim meczu resztę spotkań wygrali licząc tylko 2020 rok. Moim zdaniem obydwa zespoły będą graly ostrożnie z tylu dlatego stawiam na wynik under 2.5.

Autor analizy:duszek
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl