rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10638 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2020-03-26 20:45
Typ:
1
Kurs:
1.00
Bukmacher:
0 EURO
0
0
oceń analizę

Kolejnym meczem jest spotkanie Bośni i Hercegowiny z Irlandią Północną i dla mnie nie ma innej opcji aby to Bośnia nie awansowała na Euro, z taką grą Irlandia dla mnie nie powinna grać, jest to bardzo defensywny futbol, którego nie da się oglądać - przynajmniej dla mnie Chociaz mieli bardzo ciężką grupę z Niemcami i Holandią a poradzili sobie naprawdę bardzo dobrze. Bośnia gra pierwszy mecz u siebie i to Oni powinni wyjść zwycięsko z tej potyczki i pojechać na rewanż z zaliczką. Bośnia ma kilku bardzo dobrych graczy jak E. Dżeko, M. Pjanić czy jeszcze kilku znanych piłkarzy, Irlandia takiego składu jednak nie ma, bazują Oni przede wszystkim na wysokich graczy i na wrzutkach tak ich zapamiętałem z poprzedniego Euro gdzie grali z Polakami. Jak będzie? Przekonamy się za kilka dni późnym wieczorem ale myślę, że mam rację i to gospodarze wygrają pierwsze spotkanie i przybliżą się do upragnionego Euro.

Autor analizy:Poldi26
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl