rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10638 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2020-03-26 20:45
Typ:
X
Kurs:
1.00
Bukmacher:
0 EURO
0
0
oceń analizę

tak na prawde to nikt nie wie jeszcze do końca kiedy odbędą się mecze barazowe ale jedno jest pewne że od początku te eliminacje oraz baraże są strasznie skomplikowane.Mistrzostwa zostały przeniesione na przyszły rok i też mało prawdopodobne jest aby zostały rozegrane w takiej formule jak zapowiadano.Co do tego meczu to faworytem jest Bośnia natomiast w takich meczach nie ma mowy o błędach i jeżeli gospodarze popełnią te błędy a przecież zdarzają się dość często to może być problem.Dlatego mimo że to Bośnia jest faworytem uważam że Irlandia Północna nie stoi na straconej pozycji.Pamiętam bardzo dobrze zresztą jak byli w niełatwej grupie gdzie przecież ekipy Niemiec czy Holandii nie miały łatwego zadania z nimi.Jak dla mnie goście są w stanie zronic w tym meczu niespodziankę i wcale nie jestem pewny która z tej dwójki pojedzie na mistrzostwa chociaż to dopiero początek baraży.Wygrany zmierzy się z Słowacja lub Irlandia.W barażach wszystko jest i będzie możliwe dlatego uważam że nie będzie jakiś pewniaków.Mój typ to remis w tym meczu

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl