rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10629 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-12-02 19:45
Typ:
1
Kurs:
1.52
Bukmacher:
52 EURO
0
0
oceń analizę

Ostatni poniedziałkowy mecz w Portugalskiej Primeira Liga przed nami.Na stadionie w Bradze miejscowy zespół zmierzy się z Rio Ave.Arsenal z Portugalii jak mawiają na drużynę Bragi zawsze kojarzył mi się z bardzo dobrej gry domowej,ale w tym sezonie aż takiej rewelacji nie ma,ale nie można powiedzieć,że są fatalni.Bilans 2-2-1 jest dobry,ale mógłby byc lepszy na pewno.Jak na razie Braga zawodzi,zajmują dopiero 9 miejsce,jak na potencjał tego zespołu to jest słabo według mnie.Natomiast Rio Ave to ich sąsiad z tabeli,zajmują 10 miejsce czyli mniej więcej takie jakie zazwyczaj zajmują co sezon,jest to typowy przeciętniak ligi.Wyjazdy mają 2-1-2 więc przeciętnie,również słąby bilans bramkowy 5-5,wiec widać,że głównie skupiają się na obronie.Braga natomiast często jest mocna z gry z kontry,a w tym meczu będą mieli sporo takich sytuacji,więc liczę,że zespół w koncu sie obudzi i złapie forme na trzy-cztery mecze pod rząd,jesli chca jeszcze powalczyć o europejskie puchary to tak musi być a jeszcze mają na to szanse,bo SPorting jest tragiczny w tym sezonie.Zaryzykować warto.

Autor analizy:Dziadyga
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl