rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10629 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-12-02 20:45
Typ:
1
Kurs:
1.88
Bukmacher:
88 EURO
0
0
oceń analizę

Sampdoria ostatnio nieco odżyła i nie zaznała porażki w czterech kolejnych meczach ligowych. Trzeba jednak przyznać, że tylko domowy remis z Atalantą należy uznać za dobry wynik. Ogranie SPAL czy Udinese na pewno jest jest wybitnym osiągnięciem, podobnie jak remis z Lecce. Widać jednak, że coś drgnęło i po bardzo długiej serii porażek, w końcu udało się uzbierać kilka punktów, co pozwoliło Sampdorii opuścić strefę spadkową. Dziś wieczorem jednak prawdziwa próba możliwości, ponieważ Cagliari to aktualnie największe zaskoczenie tego sezonu. Myślę że przed startem rozgrywek nikt nie liczył, że niemal na półmetku zmagań to właśnie Cagliari będzie zajmowało 5 miejsce wyprzedzając takie drużyny jak Atalanta, Napoli czy Milan. Nie licząc drobnej wpadki w poprzedniej rundzie, gdzie w kuriozalnych.. zarówno okolicznościach jak i warunkach pogodowych, prowadząc na wyjeździe z Lecce 2:0, Cagliari pozwoliło sobie na stratę 2 zawodników oraz dwóch goli - drużynie nie można za wiele zarzucić. Gra dobrze, gra skutecznie i przede wszystkim gra bardzo ambitnie, o czym świadczą choćby ostatnie wygrane jak wyjazdowe 2:0 z Atalantą czy domowe 5:2 z Fiorentiną. Pomimo iż Cagliari nigdy nie było krezusem w Serie A - posiada zadziwiająco korzystny bilans gier z Sampdorią. 20 ostatnich pojedynków rozegranych w Cagliari to zaledwie dwie wygrane gości 8 remisów i 10 wygranych gospodarzy. Wydaje mi się, że w dzisiejszym meczu ta seria nie ulegnie za bardzo poprawie i kolejne trzy punkty dopisze sobie Cagliari, co pozwoli na przeskoczenie w tabeli Romy. Mój tym 3:1.

Autor analizy:MST1980
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl