rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10613 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-08-22 20:45
Typ:
over 2.5
Kurs:
2.02
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Liga Europy zagrają : Celtic - AIK. Celtic to bardzo doświadczony zespół gdzien występował na tak wysokim szczeblu az 9 razy z rzędu co daje im naprawdę przewagę psychologiczną nad dzisiejszym rywalem. Gospodarzewciąż rozpamiętują jednak Ligę Mistrzów i odpadnięcie szybkie z tych rozgrywek po przegranej z Rumuńskim Cluj gdzie przegrali w samej koncówce spotkania 3:4. Drużyna Szkocka długo nie mogła doiśc do siebie po tym spotkaniu, bowiem prowadzili do 80 minuty 3:2, a nie wytrzymali ostatniej fazy meczu. Celtic bezkonkurencyjnie u siebie jest potęgą, dodatkowym ich atutem z pewnoiścią sa kibice , którzy zawsze ich wspieraja i tworzą wspaniała oprawę spotkania. Goście w ostatnim pojedynku w Lidze Szwedzkiej przegrali z Kalmar 1:2, a ich strata do lidera Djurgarden powiększyła sie o 4 punkty. Aik nie mają szczęscia do drużyn , które sa nasawione ofensywnie, jako przykład można podać Kwalifikację Champions League gdzie przegrali z Mariborem , ale w Lidze Europy już lepiej sobie radził i wyeliminował m.in: Tiraspol. Obydwa zespoły popełniają dużo rażących błędów w obronie , ale mimo to lepsze wrażenie robią Szkoci i to oni sa w tym meczu zdecydowanym faworytem. Typ +2.5

Autor analizy:jasiek1274
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl