rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10573 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-08-13 20:45
Typ:
1
Kurs:
1.55
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Trzeci mecz wybrany przeze mnie jako warty rozważenia do gry. Celtic kontra CFR Cluj, czyli starcie mistrza Szkocji z mistrzem Rumunii o miejsce w czwartej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Po remisie w Rumunii 1:1 Celtic jest w dużo lepszej sytuacji. Nie dziwią więc kursy wystawione przez bukmacherów na to spotkanie. Wyraźnym faworytem są Szkoci, no i ja przychylam się do grania w ich stronę. Celtic u siebie jest naprawdę mocny, a skoro byli w stanie ugrać remis na trudnym terenie w Rumunii to tym bardziej w meczu domowym powinni pokusić się o zwycięstwo. Jest to drużyna ograna na arenie międzynarodowej, posiadająca spore doświadczenie, które myślę, że powinno być sporym atutem w dzisiejszym meczu. W dodatku własny stadion i kilkadziesiąt tysięcy fanatycznych kibiców. Będę mocno zdziwiony jeśli Celtowie tego nie wygrają. Rumuni w poprzedniej rundzie wyeliminowali Maccabi, czyli mistrza Izraela. Teraz jednak poprzeczka jest ustawiona zdecydowanie wyżej.

Autor analizy:labombonera
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl