rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10642 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-12-08 14:30
Typ:
1
Kurs:
1.75
Bukmacher:
75 EURO
0
0
oceń analizę

kolejne spotkanie 19 kolejki czeskiej 1 Ligi to dzisiaj spotkanie pomiędzy zespołami Czeskich Budziejowic i Pribramu, po 18 kolejkach w zdecydowanie lepszych nastrojach są gracze gospodarzy którzy z dorobkiem 27 punktów zdobytych za 8 zwycięstw i 3 remisy zajmują 8 miejsce, natomiast goście zdobyli do tej pory tylko 13 punktów zgromadzonych za 3 zwycięstwa i 4 remisy co daje im przedostatnie 15 miejsce z przewagą jednego punktu nad ostatnią w tabeli Karwiną, gospodarze którzy mieli bardzo słaby początek sezonu zdecydowanie poprawili skuteczność i mają już 7 meczy bez porażki, co zdecydowanie polepszyło ich sytuacje w tabeli, ewentualne zwycięstwo umocni ich w pierwszej szóstce ligowej tabeli i pozwoli im walczyć o europejskie puchary, natomiast goście cały czas grają słabo i pozostają w trójce zespołów które sa najbardziej zagrożone spadkiem z ligi, mój typ to 1 wygrana gospodarzy,

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl