rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10618 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-07-16 20:45
Typ:
under 2.5
Kurs:
2.40
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Na dzisiaj wybrałem mecz rewanżowy pierwszej rundy Ligi Mistrzów pomiędzy zespołem Crvena Zvezda grającym w lidze Serbskiej a zespołem Sūduva Marijampolė , który występuje w lidze Litewskiej.W pierwszym meczu rozegranym na Litwie padł wynik bezbramkowy 0:0 i kursy na gości w dzisiejszym meczu były bardzo wysokie do 9.00.Patrząc na statystyki z pierwszego meczu to goście miały delikatną przewagę ale nie zdołali i tak wygrać tego spotkania.Wiadomo że zespół Crvena Zvezda jest znany większości fanom piłki nożnej w porównaniu do zespołu gości ale ostatnie lata oglądając pierwsze rundy tych zmagań zdażają się niespodzianki i nawet zespoły ,którem mało grały w tych rozgrywkach albo nie grały potrafią dojść dalej niż drużyny wyżej notowane.Ja w tym meczu bym zaryzykował opcję under 2.5 myśląć że oba zespoły nie będą chciały zaryzykować za bardzo i stracić bramkę.Stawiam że nie zobczymy dużo goli czyli under 2.5 po dobrym kursie 2.40 i myślę że typ warty ryzyka

Autor analizy:karol500
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl