rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10617 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-09-18 21:00
Typ:
1
Kurs:
1.83
Bukmacher:
-200 EURO
0
0
oceń analizę

Deportivo - Numancia to jedno z dzisiejszych spotkań jakie zostaną rozegrane w 6 kolejce w 2 lidze hiszpańskiej. Choć to dopiero początek sezonu gospodarze już ponieśli spore straty punktów co powoduje że dziś komplet punktów jest dla nich obowiązkiem. Deportivo po niezłym poprzednim sezonie nowe rozgrywki rozpoczyna od 4 punktach w 5 meczach co plasuje ich w strefie spadkowej. Taka sytuacja nie może dziwić jeżeli w ostatnich 5 meczach przegrali aż 4 razy a jedyne usprawnienie takiej serii to fakt że 4 z tych 5 meczy grali na wyjazdach. U siebie to zespół bardzo groźny co potwierdza 8 wygranych w ostatnich 10 meczach z czego 6 bez straty bramki. Numancia z 7 pkt plasuje się na 8 miejscu w tabeli ale ich gra nie zachwyca. Szczególnie słabo prezentują się na wyjeździe gdzie z 10 ostatnich pojedynków wygrali zaledwie 1 przy 5 porażkach a w 6 z tych spotkań nie potrafili strzelić bramki.

Autor analizy:scorpio82
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl