rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10610 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-08-23 18:30
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.60
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

FC Erzgebirge Aue kontra VFB Stuttgart w 4 kolejce 2 Bundesligi. Sporym zaskoczeniem była przegrana w barażach Stuttgartu z ekipą Unionu Berlin. Union pokazał już w 1 kolejce z Lipskiem jak ciężko im będzie się utrzymać. Stuttgart z nadziejami na szybki powrót do ekstraklasy. Dobrze zaczęli, bo 3 mecze bez porażki, fajnie wyglądają w ofensywie. W ogóle ta liga należy do ofensywnych. Wystarczy powiedzieć, że w 3 meczach Stuttgartu padło łącznie 10 bramek, co daje średnią 3.3 gola na mecz. Jeśli chodzi o rywala to też fajnie zaczął sezon. 6 punktów na koncie i nie powiem, że ambicje na awans, bo to raczej nie dla nich, ale spokojne utrzymanie i bycie takim niewygodnym rywalem jak najbardziej. W ich 3 meczach padło nawet 11 bramek, co daje średnią 3.7 gola na mecz. Z obu stron to dobrze wygląda w ataku, ale nie najlepiej w defensywie, bo Stuttgart stracił 4 gole, a Aue nawet 5. Czego więc można spodziewać się w tym spotkaniu jak nie bramek? Obie ekipy miały okazję zmierzyć się w swojej historii 2 razy w meczach ligowych w sezonie 16/17. Wówczas 2 pewne wygrane Stuttgartu 3 i 4 do 0 właśnie w tej lidze. Dzisiaj Stuttgart chyba też jest faworytem i również nie powinno braknąć goli.

Autor analizy:jasminawolska35
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl