rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10617 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-09-21 19:30
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.92
Bukmacher:
46 EURO
0
0
oceń analizę

Sobotni ostatni mecz w lidze Rumuńskiej, który odbędzie się o godzinie 19:30. Na przeciwko siebie staną Astra oraz Dynamo Bukareszt. Myślę, że kibice na Stadionul Marin Anastasovici w Giurgiu będą świętować zwycięstwo gospodarzy, tym bardziej, że Astra od pięciu spotkań nie przegrała spotkania z dzisiejszym rywalem. Oba zespoły w lidze są blisko siebie, gospodarz jest na miejscu siódmym, a w dorobku ma 12 oczek, trzy zwycięstwa, trzy remiksy oraz również trzy porażki. Jako że ekipa ta raczej walczy o europejskie puchary, to na pewno dla nich jak i kibiców to trochę za niska pozycja. Rywal jest o dwie lokaty niżej, i ma o dwa oczka mniej od Astry, a ich ambicje też są na pewno większe jak ta aktualnie zajmującą pozycja. Dziś przewiduje wygrana gospodarzy, i Over 2,5 gola, Astra powinna odskoczyć trochę swojemu dzisiejszemu przeciwnikowi i także pogonić czołówkę, gdzie strata do trzeciej/drugiej drużyny to 6 punków.

Autor analizy:adziu82
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl