rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10580 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-07-20 17:00
Typ:
1
Kurs:
2.38
Bukmacher:
69 EURO
0
0
oceń analizę

w sobotę w drugiej kolejce rumuńskiej 1 Ligi rozegrane zostaną dwa spotkania, w jednym z nich staną przeciwko sobie zespoły FC Botosani i FC Voluntari, pierwsza kolejak dla obu ekip zakończyła się remisowo, gospodarze grając na wyjeździe podzielili się punktami z zespołem Astry Giurgiu remisując 2:2 i kończąc mecz w dziesięciu po czerwonej kartce dla Patache, natomiast goście u siebie zremisowali 0:0 z zespołem Sepsi, oba zespoły rozegrały kilka meczy towarzyskich przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych, gospodarze w 5 spotkaniach wygrali 2 razy, raz zremisowali i ponieśli 2 porażki, natomiast goście w trzech meczach zanotowali wygraną i 2 porażki, w meczach tych raczej zwracano uwagę na nowych zawodników którzy mogli dołączyć do drużyny i opracowywano strategię na początek sezonu, mimo wysokich kursów na zespół gospodarzy to oni będą faworytem tego spotkania, w 5 meczach bezpośrednich na swoim stadionie odnieśli 5 zwycięstw i wydaje się że tę serię przedłużą, mój typ to 1 wygrana Botosani,

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl