rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10610 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-08-23 20:30
Typ:
2
Kurs:
1.51
Bukmacher:
51 EURO
0
0
oceń analizę

W dzisiejszym meczu uważam, że Borussia Dortmund będzie chciała potwierdzić swoją formę z pierwszej kolejki i pokazać że w tym sezonie poważnie włączają sie do walki o mistrzostwo. Latem przeprowadzili oni bardzo ciekawe transfery. Zakupili bowiem Juliana Brandta z Leverkusen oraz Thorgana Hazarda z Moenchengladbach. Są to bardzo młodzi zawodnicy ale co ważne już doświadczeni na poziomie Bundesligi. Jeśli dodamy do tego że w klubie pozostał Jadon Sancho oraz Paco Alcacer siła ofensywna tego zespołu jest niesamowita! Ważnego wzmocnienia dokonali również w defensywie, gdyż do Dortmundu wraca nowy-stary zawodnik Mats Hummels. Uważam iż beniaminek z Kolonii nie ma najmniejszych szans w starciu z drużyną Dortmundu, która ma apetyt na mistrza Niemiec. Kurs 1,51 wydaje się być promocja w dniu dzisiejszym jakiej udzielają nam oferty bukchmacherów. Uważam, że grzechem by było nie skorzystać z tego typu. Początek meczu o godzinie 20.30

Autor analizy:Malsy97
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl