rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10610 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-08-23 20:30
Typ:
over 3.5
Kurs:
2.14
Bukmacher:
114 EURO
0
0
oceń analizę

Rhein Energie Stadion w Kolonii i spotkanie FC Koln kontra Borussia Dortmund. Rozpoczynamy 2 kolejkę Bundesligi. Beniaminek na inaugurację nie dał rady VFL Wolfsburg ulegając mu 2:1. Dortmund zgodnie z planem rozpoczął sezon od bardzo wysokiej wygranej nad Augsburgiem aż 5:1 potwierdzając tylko wysoką formę i fakt, że ogranie Bayernu w Superpucharze nie było żadnym przypadkiem. Dortmund wydaje zbliżać się do Bayernu z każdym sezonem i ta walka w ostatnich kolejkach może być pasjonująca. Dortmund jedzie na ten mecz oczywiście w roli faworyta. Kolonia w poprzednim sezonie należała do ekip, które strzelały bardzo dużo bramek. Bardzo duże zasługi miał Simone Terrode strzelec aż 29 bramek i oczywiście król strzelców. W takim wypadku trzeba spodziewać się bramek w tym spotkaniu. Koln oprócz Terrode posiada jeszcze chociażby Anthony'ego Modeste, więc ma tu kto strzelać. Dortmund zagrał 3 oficjalne mecze w tym sezonie i strzelił w nich 9 bramek. Oczywiście na razie wygrywa wszystko co się tylko da. Patrząc na historię meczów tych ekip to różnie się działo, ale ostatnio obie ekipy zmierzyły się w sezonie 17/18. Wówczas Borussia wygrała oba spotkania. U siebie aż 5:0, a na wyjeździe 3:2. Myślę, że mecz będzie emocjonujący i jednak nie tak jednostronny jak może się wydawać. Transmisja w Canal +.

Autor analizy:jasminawolska35
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl