rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10610 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-09-14 15:30
Typ:
X
Kurs:
3.95
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

FC Koln bardzo słabo rozpoczeli sezob 19/20. Od porażek z Wolfsburgiem 2:1 I Borussia Dortmund 3:1, przed tygodniem odnieśli jednak pierwsze zwyięstwo ligowe i zdobyli pierwsze 3 punkty w tym sezonie, pokonując Freibuig Dzis podejmować będą u siebie zespół Borussia Moenchengladbach która po trzech kolejkach ma na koncie jeden pubkt wiecej. Bezbramkowy remis z Schalke zwycięstwo z Mainz oraz porażka z Lipskiem. Ekipa z Gladbach pewnie będzie walczyć o europejkie puchary w tym sezoue, a napewno by chciali załapać się do Ligi Mistrzów. Bezpośrednie mecze pomiędzy tymı zespołami to czysta niewiadoma. Raz wygrywają Koziołki, a raz zawodnicy Borussi bez znaczenia czy u siebie czy na wyjeździe. W poprzednim sezonie wygrywali gospodarze, a z regóły są to spotkania wyrownane, kączące się tylko jedna bramka różnicy. Ostatni remis padł w 2014 roku. W tym spotkaniu nawet bukmacherzy maja problem by oszacowac kto ma większą szanse na zwycięstwo, bowiem ustawili kursy niemal po równo. Moim zdaniem najnizszy kurs powinien być na remis, ale jednak tak nie jest dlatego staram się to wykorzystać.

Autor analizy:duszek
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl