rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10572 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-08-13 20:00
Typ:
1
Kurs:
2.02
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Rewanżowy mecz III rundy eliminacji do Ligi Mistrzów, no i pojedynek FC Kopenhagi z Crveną Zvezdą Belgrad. Minimalnym faworytem są gospodarze z Danii. Widziałem skrót pierwszego spotkania. Crvena powinna wygrać ten domowy pierwszy mecz i z jakąkolwiek zaliczką przystępować do tego meczu. Jednak kosztowny błąd w końcówce, no i mecz zakończył się wynikiem 1:1, co w dużo lepszej sytuacji stawia w tej chwili Duńczyków. Uważam, że w wyjazdowym meczu Crvena już nie będzie dominować nad rywalem, bo główną siłą serbskiego zespołu jest własny stadion i fanatyczni kibice. Dzisiaj w Danii tego atutu już mieć po swojej stronie nie będą mieć. Stawiam na gospodarzy, bo goście przy wyniki 1:1 w pierwszym meczu będą musieli się otworzyć, im 0:0 nic nie daje, co z kolei powinno się przełożyć na możliwości kontrataku dla duńskiego zespołu - oni lubią taką grę, w dodatku będą grali przed własną publicznością, tak więc uważam, że dziś FC Kopenhaga wygra ten mecz i awansuje do kolejnej rundy eliminacyjnej.

Autor analizy:labombonera
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl