rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10629 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-12-02 19:00
Typ:
over 3.5
Kurs:
1.85
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Ostatni mecz 18 kolejki Dunskiej Superligen przed nami.W Midtyjlland obecni mistrzowie kraju zmierzą się z drużyną Silkeborgu który obecnie zajmuje ostatnie miejsce w dunskiej ekstraklasie.W tym meczu stawiam na bramki i czuję,że jest duża szansa na over 3.5 gola w tym spotkaniu.Gospodarze kolejny już sezon spisują się bardzo dobrze w domu i najprawdopodobniej ten mecz wygrają.Średnio tracą jedną bramkę na mecz w domu,strzelają nieco 1.5 gola na mecz,więc gole wpadają,może nie rozsypuje się worek z bramkami,ale gole są a dzis idealny przeciwnik by ten licznik sobie polepszyć dla siebie i dla kibiców.Silkeborg w obecnym sezonie na 9 wyjazdów wywalczył 6 punktów a bilans bramkowy to 13-22 wiec jak widac tracą bardzo dużo goli nawet z przeciętniakami,to tym bardziej myslę,że mistrz nie będzie miał problemu by ustrzelić na własnym obiekcie ze 3 gole minimum a myslę,że i Silkeborg stać na jakiegoś gola po stałym fragmencie gry np gdy gospodarze będą już mniej skoncentrowani.13 na wyjezdzie strzelonych to też dobra liczba jak na ostatnią drużynę w tabeli.

Autor analizy:Dziadyga
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl