rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10642 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-12-08 16:00
Typ:
2
Kurs:
1.77
Bukmacher:
77 EURO
0
0
oceń analizę

FC Thun podejmie dziś w ramach siedemnastej kolejki ligowej St. Gallen. Mecz zapowiada się ciekawie, bowiem każda z drużyn ma o co walczyć, jednak każda o zupełnie inny cel. Thun w obecnym sezonie spisuje się fatalnie. Wygrał zaledwie 2 z 16 rozegranych dotąd spotkań (oba na wyjazdach!) notując przy tym aż 11 porażek. Sezon na półmetku a śmiało można powiedzieć, że Thun walczy o życie w każdym meczu - jak dotąd - niezwykle nieudolnie. St Gallen za to bardzo pozytywnie zaskakuje i aktualnie plasuje się na trzeciej pozycji z zaledwie 2 punktami straty do Young Boys i 1 pkt do FC Basel. Wczoraj Young Boys wygrał swój mecz i odskoczył na 5 oczek, jednak stratę tę można bardzo łatwo zniwelować.. wygrywając z bardzo słabym Thunem. Brzmi prosto i.. prawdę mówiąc tak chyba właśnie jest. Różnica w tym, co prezentują obie drużyny w ostatnich spotkaniach jest ogromna i ciężko przypuszczać, aby Thun stanowił jakieś zagrożenie dla rozpędzonego rywala. Owszem, niespodzianki w piłce się zdarzają, ale bardzo mało prawdopodobnym jest, aby stało się to właśnie w tym meczu. Obie drużyny spotkały się w ramach rozgrywek poprzedniego sezonu w kwietniu 2019r - wtedy padł bezbramkowy remis i zapewne jest to wynik, któy gospodarze wzięliby dziś w ciemno. Jednak Thun gościł St Gallen także i w lipcu tego roku, gdzie w czasie meczu towarzyskiego padł wynik 1:5 i.. myślę że dziś bardziej prawdopodobny będzie taki właśnie scenariusz. Mój typ na to spotkanie to 0:3.

Autor analizy:MST1980
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl