rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10618 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-07-16 20:00
Typ:
2
Kurs:
2.41
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Spotkanie eliminacji do Ligi Mistrzów i rewanżowy mecz pomiędzy FC Valletta z Malty i F91 Dudelingen z Luksemburgu . W pierwszym spotkaniu padł remis 2-2 , gdzie z przebiegu gry cięzko powiedziec czy ktoś tutaj dłuzej potrafił przeważac nad rywalem , mecz z pokroju tych mocno wyrównanych . Długo było trzeba czekać , aby móc napisac takie o to zdanie : W Luksemburgu szok , po remisie mistrza kraju z zespołem z Malty , oni uwazają siebie juz za kraj , którego mistrz nie ma prawa rozgrywac z takim rywalem , takiego meczu . To można wyczytac w Luksemburskich portalach , podobnie wypowiedział sie Belgijski trener Emilio Ferrera , iż zlekceważyli przeciwnika , który wywiózł dobry wynik i teraz nie ma mowy o powtórce z rozrywki , mają od pierwszej minuty zaatakowac przeciwnika . Dlaczego goście ? nie z faktu , że wyeliminowali Legię , ze grali w grupie z Milanem czy Betisem , ale z faktu , że to drużyna dużo bardziej poukładana taktycznie od swojego rywala , choc doszło w tej drużynie do wielu zmian , jak co roku , to piłkarze grający tam , wiedzą , że choc są ze słabiutkiej ligi , to zeszłoroczne osiągniecie sprawiło , że będą obserwowani przez lepsze kluby i lepsze ligi , dla nich przejscie nawet do drugiej ligi Belgijskiej to jakościowy krok , jak zrobił to ich zeszłoroczny najlepszy grac Turpel . Gram na zwycięstwo Dudelange po dobrym kursie .

Autor analizy:Terror99
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl