rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10610 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-09-14 15:00
Typ:
2
Kurs:
1.80
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Mecze między tymi drużynami zawsze są bardzo zacięte i emocjonujące.Oczywiście faworytem będzie drużyna Juventusu który wygrał jak dotąd wszystkie mecze jednak w tych meczach nie zachwyca.Gorzej wygląda sytuacja Fiołków ponieważ nie bardzo potrafią zdobyć choćby punkt.Jeżeli porażkę z Napoli można jeszcze jakoś wytłumaczyć tak już przegranie z Genoa nie powinna się przytrafić.Ten mecz ma bardzo duże znaczenie dla gospodarzy bo trzecia porażka z rzędu sprawi że ta drużyna znajdzie się na samym dole tabeli.Juve również nie może sobie pozwolić na stratę punktów ponieważ za niedługo rozpocznie się Liga Mistrzów i trzeba będzie rotować składem a wtedy te punkty mogą gubić.W tym sezonie o mistrzostwo będzie bardzo ciekawa walka i każda strata punktów może mieć znaczenia w końcowej fazie sezonu.Dla mnie faworytem jest Juventus i wydaje mi się że po bardzo ciężkim i wyrównanym meczu zdobędą komplet punktów.

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl