rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10572 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-08-13 18:30
Typ:
2
Kurs:
3.50
Bukmacher:
250 EURO
0
0
oceń analizę

W pierwszym meczu między tymi drużynami dość niespodziewanie górą byli piłkarze z Azerbejdżanu, którzy zwyciężyli 2-1 i dziś za wszelką cenę będą bronić tego wyniku. APOEL mimo, że był drużyną dużo lepszą w pierwszym spotkaniu to ich nieskuteczność ostatecznie zdecydowała, że w dzisiejszym meczu goście muszą wygrać i strzelić co najmniej dwie bramki. Karabakh w poprzednich dwóch rundach zarówno z Partizani Tirana jak i Dundalk awans wywalczyli dzięki zwycięstwu przed własną publicznością, gdyż oba te mecze w delegacji zakończyli remisami. Teraz do awansu wystarczy im remis. APOEL w poprzedniej rundzie dwukrotnie pokonał Czarnogórską Sutjeskę. Przed pierwszym meczem Cypryjczycy byli faworytami u bukmacherów do awansu. Sportowo na pewno lepsi są goście a wynik z pierwszego meczu traktuję jako wypadek przy pracy. Myślę, że dziś APOEL wygra, ale czy odrobi na tyle straty aby awansować, to się okaże.

Autor analizy:balonik19821
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl