rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10610 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-09-13 20:30
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.74
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

W piątek powraca Bundesliga i to od razu od ciekawego spotkania ponieważ Fortuna jak i ich rywale czyli Wolfsburg lubią grać otwartą piłkę i jestem pewny że w tym meczu trochę sobie postrzelają.Wilki bardzo dobrze weszli w sezon w porównaniu do poprzedniego gdzie przecież do końca walczyli o utrzymanie.W tym sezonie wygrali dwa pierwsze spotkania i zremisowali u siebie dość nieoczekiwanie z beniaminkiem Paderborn 1-1.Fortuna zaś nie gra tak dobrze ale jest to zespół który powinien znajdować się gdzieś w środku tabeli.Jak na razie mają tylko 3 punkty gdzie wygrali z Werderem a nie udało się zdobyć punktów z Eintrachtem oraz z Bayerem.Nie mniej jednak w tym meczu nie stoją na straconej pozycji tym bardziej że mecze po przerwie reprezentacyjnej wyglądają różnie dla faworytów.A niewątpliwie to Wolfsburg będzie w tym meczu faworytem.Jednak według mnie lepiej zagrać w tym meczu na gole ponieważ sądzę że gospodarze strzelą jedną lub dwa gole a że Wilki są faworytami to również powinni coś strzelić.Myśle że linia powyżej 2,5 gola w meczu zostanie przekroczona.

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl