rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10610 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-08-23 20:00
Typ:
2
Kurs:
1.95
Bukmacher:
95 EURO
0
0
oceń analizę

2 kolejke hiszpańskiej ligi rozpocznie mecz beniaminka z Granady oraz Sevilli. Uważam iż goście powinni pewnie wygrać to spotkanie. Przemawia za tym wiele argumentów. Pierwszy z nich to dziurawa obrony Granady która w starciu z Villarealem straciła AŻ 4 bramkI! Kolejny fakt przemawiający za tym, że Sevilla dziś wygra to jej poprzednie spotkanie w Barcelonie z Espanyolem. Sevilla pewnie wygrała na wyjeździe 0:2. Było to przekonujące zwycięstwo w ładnym stylu. Po odejściu z Sevilli Wissama Ben Yeddera za strzelanie bramek odpowiedzialni są nowe nabytki Sevilli Luuk De Jong pozyskany z PSV oraz Lucas Ocampos z Marsylii. Wspiewani bedą oni przez doświadczonego Nolito, który zdobył juz bramke w pierwszym spotkaniu. Jedna rzecz nie przemawia za Sevilla a mianowicie starcia bezpośrednie w Granadzie. Ostatnie takie spotkanie Sevilla wygrałą w 2016 roku lecz myśle, że dzis przełamią tą złą passę.

Autor analizy:Malsy97
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl