rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10580 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-07-20 21:00
Typ:
1
Kurs:
2.12
Bukmacher:
-50 EURO
0
0
oceń analizę

sobotnie mecze 1 kolejki chorwackiej 1 HNL to między innymi pojedynek pomiędzy zespołami HNK Gorica i Inter Zapresic, poprzedni sezon drużyny te zakończyły w całkowicie odmiennych nastrojach, gospodarze do końca walczyli o pierwszą 4 dająca awans do eliminacji europejskich pucharów, ostatecznie zakończyli na 5 miejscu z dorobkiem 59 punktów i stratą 3 punktów do Hajduka Split, natomiast goście znajdowali się większość czasu nad strefą spadkową, z ligi spadała 10 drużyna a 9 grała baraż o utrzymanie, ostatecznie Zapresic skończył na 8 miejscu z dorobkiem 31 punktów i 6 punktami przewagi nad strefą zagrożoną spadkiem, w trakcie przygotowań przedsezonowych zespoły rozegrały po kilka meczy towarzyskich, które jednak były brane pod uwagę bardziej ze względu na testowanie nowych zawodników, wynik był kwestią drugorzędną, pierwsze kolejki ligowe to zawsze niepewność jak zaprezentują się zespoły, jednak atut własnego boiska powinien pomóc zespołowi z Goricy, mój typ to 1 wygrana gospodarzy,

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl