rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10638 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2020-01-14 20:45
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.57
Bukmacher:
57 EURO
0
0
oceń analizę

Przed nami 1/8 finału Włoch. Inter, który jest w kapitalnej formie podejmuje na San Siro Cagliari, które złapała lekką zadyszkę albo są już w małym kryzysie. Przegrali bowiem 4 mecze z rzędu w lidze ale mimo to nadal zajmują wysoką 6 pozycję w lidze. Inter to vice lider ze stratą 2óch punktów do Juventusu. Myślę, że obie drużyny wyjdą w optymalnym zestawieniu, możemy zobaczyć jedynie kilka zmian. Nie mniej jednak po tak niskim kursie myślę, że możemy zobaczyć dość ciekawe spotkanie i co najważniejsze wyrównane, oczywiście to Inter jest faworytem ale wierzę, że Cagliari zagra dobrze i strzeli bramkę co przybliży mnie do rozliczenia tego typu na plus. Kurs na over nie jest jakiś wysoki bo być nie może z racji tego, że obie drużyny dość sporo bramek strzelają w tym sezonie. Inter na 19 spotkań w lidze aż 13krotnie zaliczyli over natomiast Cagliari na 19 spotkań w 11 zaliczyli over czyli ponad połowa meczy to ponad 2,5 bramki na mecz. W poprzednim roku oba zespoły rozegrały mecze już ze sobą 2krotnie i w obu meczach padło 3 bramki.

Autor analizy:Poldi26
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl