rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10638 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2020-03-26 20:45
Typ:
X
Kurs:
1.00
Bukmacher:
0 EURO
0
0
oceń analizę

Kolejne bardzo ciekawe spotkanie w kontekście baraży o Euro2020. Islandia, która od kilku lat naprawdę pokazuje światu świetny futbol mimo, że kraj jest naprawdę bardzo mało, zrobili furorę na poprzednim Euro i na pewno są bardzo zdeterminowani do awansu do kolejnego Euro. Przeciwnika mają dość mocnego ale na swoim poziomie czyli Rumunię, która nie może dorównać swoim dawniejszym gwiazdą gdzie to Rumunia grała z najlepszymi jak równy z równym. Obie drużyny mają bardzo zbliżony potencjał do siebie chociaż ja sam osobiście uważam, że to jednak Rumunia okaże się lepsza nie mniej jednak pierwszy mecz to przede wszystkim granie aby nie stracić bramki. Myślę, że nie zobaczymy zbyt wielu bramek i będzie albo 0:0 albo 1:1. Przekonamy się za kilka dni późnym wieczorem czy miałem rację czy jednak nie. Rumunia na ostatnich Mistrzostwach Europy młodzieżowych pokazała, że może być naprawdę dobrze jeszcze z piłką w tym kraju i myślę, że kilku zawodników zobaczymy już w tym spotkaniu.

Autor analizy:Poldi26
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl