rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10638 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2020-03-26 20:45
Typ:
X
Kurs:
1.00
Bukmacher:
0 EURO
0
0
oceń analizę

ciekawa konfrontacja w której faworyta ciężko wskazać.Jeszcze nie dawno powiedział bym że Islandia jednak w tych eliminacjach Islandia mnie zaskoczyła i grała po prostu słabo.Z drugiej strony Rumunia od paru lat przeżywa duży kryzys brak młodych utalentowanych graczy brak szkółek szkolenia młodzieży przez lata teraz to wychodzi.Para bardzo trudna do typowania ale wydaje mi się że większe szanse będą mieli gospodarze tego pojedynku czyli Islandia.Są w grupie A czyli po ewentualnym wyeliminowaniu Rumunii zmierzą się z wygranym z pary Bułgaria Węgry.Powiem szczerze wszystkie te drużyny jak dla mnie są na podobnym poziomie i średnio wierzę żeby któraś z tych drużyn odegrała kluczową role na mistrzostwach.Są to drużyny które na tą chwilę nigdy nie pojechały by na taką impreze gdyby nie fakt że FIFA poszerzyła liczbę drużyn na mistrzostwach.Dlatego według mnie te mistrzostwa będą słabe a kluczowe mecze i zarazem najciekawsze odbędą się dopiero w fazie pucharowej.

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl