rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10610 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-08-23 20:30
Typ:
X
Kurs:
3.58
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

W ten weekend zostanie rozegranych wiele interesujących spotkan, bowiem już praktycznie wszystkie ligi wznowiły swoje rozgrywki. Na dzisiaj ja jednak poszukam zakładu z naszego kraju. O godzinie 20:30 w Ekstraklasie odbędzie sie pierwsze spotkanie 6 kolejki ligowej w którym Jagiellonia Białystok zagra na własnym terenie z Wisłą Kraków. Obie ekipy dobrze wyglądaja na początku tego sezonu wiec ich celem jest tutaj na pewno pełna pula. Jagiellonia w poprzednim sezonie była rozczarowana swoim wynikiem, bowiem nie udało sie jej zakwalifikowac do europejskich pucharów. Teraz klub przeprowadził kilka ciekawych transferów, które mają zapewnic drużynie walke o czołowe miejsca. Wisła Kraków natomiast po raz kolejny przeszła spore zmiany kadrowe, ale tez dokonano wielu wzmocnien i widac, że Ci zawodnicy mogą wniesc do drużyny dużo jakości. Oba zespoły stawiają na ofensywny futbol wiec wydaje mi sie, że bedziemy mieli tutaj dobre zawody z golami z obu stron. Ja spodziewam sie tutaj zaciętego meczu i wydaje mi sie, że wynik powinien sie zakręcic w okolicach remisu.

Autor analizy:-Fenomen-
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl