rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10618 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-07-16 20:45
Typ:
over 2.5
Kurs:
2.22
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Bardzo ciekawie zapowiada się konfrontacja w rewanżowym meczu kwalifikacji Ligi Mistrzów gdzie drużyna KF Feronikeli Drenas podejmie na swoim boisku drużynę TNS Oswestry. W meczu padł wynik remisowy 2-2 w którym to zespół walijski stracił bramki w 89 i 94 minucie i tym samym zaprzepaścił sobie sprawę awansu. Gospodarze dzisiejszego pojedynku na co dzień występują w lidze Kosowa, gdzie są bezkonkurencyjni. KF Feronikeli w rundzie wstępnej wyeliminował takie kluby jak Lincoln ( Giblatar) i FC Santa Coloma ( Andora) a dziś staną przed szansą wyeliminować walijskie TNS. Gospodarze mają serię 12 kolejnych meczy bez porażki, co robi wrażenie lecz i przeciwnicy nie byli zbyt wymagający oprócz tych z europejskich pucharów. Walijskie TNS jest niepokonane od listopada 2018 roku a rozegrali aż od 26 spotkań ,lecz przeciwników mieli raczej ze swojego kraju. Dziś czeka ich trudniejsze wyzwanie bo z racji wyniku sprzed tygodnia muszą wygrać i zagrać otwartą piłkę co pozwoli gospodarzom na kontry. Dlatego over w tym spotkaniu jak najbardziej prawdopodobny.

Autor analizy:loki123
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl