rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10602 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-07-16 17:00
Typ:
under 3.5
Kurs:
1.63
Bukmacher:
63 EURO
0
0
oceń analizę

Spotkanie rewanżowe eliminacji do Ligi Mistrzów i mecz pomiędzy KF Shkendija z Macedonii i JK Nomme Kalju z Estonii . W pierwszej potyczce w Estonii wyraźną przewagę mieli goście z Macedonii , którzy wywieźli cenne zwycięstwo 0-1 . Dziś zapewne nie będzie inaczej , to oni powinni od pierwszych minut narzucac tempo meczu i nie sądze , aby Nomme sprawiło niespodziankę , odrabiając tutaj straty z pierwszego meczu . Jednak widzę dużo przesłanek , które kierują mnie w stronę under 3,5 . Po pierwsze sądze , że Shkendija po wygranej w pierwszym meczu , wyjdzie tutaj z podniesioną głową na pewniaka , nie będzie w nich zemsty rewanżu jak to bywa po pierwszym słabszym meczu , tutaj mają wszystko w swoich "dłoniach" i sądze , że nie będą zabijac sie o to aby jak najszybciej strzelic bramkę na 1-0 . Po drugie Estonczycy trafią na dobrą pogodę , dziś ostatni dzień , gdy będzie pochmurno , do tego maks 20-22 stopnie , to nie są warunki , które "zatkają" gości od 30 minuty . Po trzecie gospodarze to żaden hegemon , oczywiście indywidualnie są sporo mocniejsi od rywali , jednak no sorry to dalej tylko mecz między drużynami z Macedonii i Estonii . Stawiam na zwycięstwo gospodarzy ale maksymalnie w granicach 2-0 , 3-0 .

Autor analizy:Terror99
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl