rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10610 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-09-11 03:00
Typ:
over 2.5
Kurs:
2.09
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Uwazam ze wynik tego ciekawego spotkania towarzyskiego miedzynarodowego bedzie ciekawy i wysoki, dlatego moj typ na to spotkanie to over 2.5. Kolumbia wielokrotnie udowadniala, ze ma niesamowity potencjal, zarowno w ofensywie jak i w defensywie. Mimo wszystko wiecej gwiazd swiatowego formatu to atakujacy z Jamesem na czele. Ich ostatni mecz towarzyski z Brazylia obfitowal w wiele ciekawych skladnych akcji co zaprocentowalo i kibice zobaczyli az 4 bramki! (2:2). Co ciekawe ostatni mecz jaki rogrywali z Wenezuela rowniez byl to mecz towarzyski i rowniez zakonczyl sie wynikiem over 2.5. (2:1) We wszystkich w ostatnim czasie meczach towarzystkich jakie rozgrywali na stadionach w Kolumbii zawodnicy tego kraju zawsze osiagali wysokie wyniki (3-1, 3-0). Niegdys mecz Kolumbia-Wenezuela zakonczyl sie nawet wynikiem 5-2 a wiec sa to druzyny, ktore w meczach nie o stawke zawsze pokazuja otwarty futbol i ciesza oko kibica.

Autor analizy:Malsy97
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl