rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10574 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-11-17 18:00
Typ:
over 3.5
Kurs:
2.37
Bukmacher:
137 EURO
0
0
oceń analizę

W niedzielę siedemnastego listopada o godzinie 18.00 dojdzie do interesującego spotkania w grupie A Eliminacji Mistrzostw Europy. Na stadionie Fadil Vokrri Stadium w Prisztinie zagrają rewelacja eliminacji drużyna Kosowa i lider grupy A drużyna Anglii . Sędziował to spotkanie będzie Paweł Gil z Polski. Awans z tej grupy zapewniły już sobie drużyny Anglii i Czech. Gospodarze w eliminacjach odnieśli trzy zwycięstwa , dwa remisy i dwie porażki zajmując dobre trzecie miejsce . Faworytem tego spotkania będą jednak goście ,którzy w eliminacjach odnieśli tylko jedną porażkę i wygrali sześć spotkań. W pierwszym spotkaniu tych drużyn w Southampton padło ,aż osiem bramek . Anglia wygrała to spotkanie 5:3 i właśnie tym kieruje się typując dzisiejszy mecz . Obstawiam , że w Prisztine też padnie wiele bramek choć wiem ,że jest to trudny teren . Goście udowodnili jednak w tych eliminacjach ,że strzelanie bramek nie jest dla nich problemem ,a wynik 33 bramek sam mówi za siebie . Mam nadzieję ,że kibice zebrani na stadionie zobaczą ciekawe i wyrównane spotkanie z dużą ilością bramek .

Autor analizy:gieksa76
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl