rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10574 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-11-17 18:00
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.55
Bukmacher:
55 EURO
0
0
oceń analizę

w tej grupie eliminacyjnej wszystko jest jasne.Pewny awans wywalczyła drużyna Anglii która w bardzo dobrym stylu wygrała tą grupę nie mając większych problemów.Drugie miejsce przypadło zespołowi Czech natomiast trzecie miejsce zajeła reprezentacja Kosowa.I tak dzisiaj dojdzie do pojedynku między Kosowem a Anglią.W pierwszym meczu tych drużyn działo się na prawdę bardzo dużo.Mnóstwo sytuacji i wiele goli z jednej jak i drugiej strony.Dzisiaj takie spotkanie według mnie jest nie do powtórzenia ale mam nadzieje że ponownie padnie trochę goli które pozwolą przekroczyć linię 2,5 gola w meczu.Obie drużyny zagrają na pełnym luzie więc szansa jest większa.Uważam że jeżeli Kosowo strzeli gola a na pewno jest w stanie bo na własnym terenie zazwyczaj strzelają a Anglia powinna ten mecz wygrać więc wychodzi mi over jak nic.Kurs nie jest wysoki ale wydaje się że zdarzenie w miarę pewne i warto zagrać.

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl