rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10572 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-08-13 20:30
Typ:
X
Kurs:
3.41
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Jednym z dzisiejszych spotkań jakie zostaną rozegrane w rewanzach w LM będzie pojedynek LASK Linz - FC Basel. Jest to jedno z najciekawszych spotkań jakie zostaną rozegrane w dniu dzisiejszym ponieważ niespodziewanie to austriacy wygrali pierwsze spotkanie 2:1 i dziś będą bronić przewagi z pierwszego spotkania. Oba zespoły prezentują w ostatnim czasie bardzo podobny, wysoki poziom co zapowiada walkę na całego. Gospodarze w lidze są niepokonani a dodatkowo nie stracili w tych meczach bramki. We wszystkich rozgrywkach mogą pochwalić się serią 7 już meczy bez porażki z których aż 6 wygrali. Basel również dobrze rozpoczęli sezon i po 4 grach plasują się na 2 miejscu w tabeli. Co niezwykle ważne przed dzisiejszym spotkanien Basel znakomicie prezentują się na wyjazdach i z ostatnich 10 meczy wygrali aż 8 w większości imponując skutecznością. Bardzo trudno wskazać który z zespołow znajduje się obecnie w lepszej dyspozycji. Goście potrzebuja wygranej a gospodarze nie tracą bramek. Typuje 0:0.

Autor analizy:scorpio82
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl