rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10572 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-08-13 20:30
Typ:
2
Kurs:
2.87
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Przed pierwszym meczem między tymi drużynami zdecydowanym faworytem do awansu było Basel, które jednak w pierwszym meczu przed własną publicznością po bardzo słabym meczu z ich stron przegrało 1-2 i w dzisiejszym meczu musi odrabiać straty. LASK Linz w lidze rodzimej nie dość, że nie straciło jeszcze punktów to w trzech dotychczasowych meczach nie straciło nawet bramki. Basel tymczasem w lidze zdąrzył w czterech rozegranych dotychczas kolejkach ligi szwajcarskiej przegrał spotkanie przed własną publicznością z Thun 2-1. Na wyjazdach mistrz Szwajcarii spisuje się jednak bardzo dobrze, gdyż wygrał dwa spotkania strzelając w nich łącznie aż 7 bramek.Gospodarze mimo korzystnego wyniku nie mogą pozwolić sobie na rozluźnienie, gdyż Basel to bardzo groźna drużyna, która jest w stanie odrobić straty z pierwszego spotkania. Aby jednak tak się stało goście muszą strzelić co najmniej dwie bramki. sportowo Basel wygląda lepiej niż LASK dlatego stawiam dziś na ich zwycięstwo.

Autor analizy:balonik19821
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl