rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10638 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2020-01-14 18:00
Typ:
under 3.5
Kurs:
1.77
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Witam, pierwszy mecz 1/8 finału bez niespodzianki. SSC Napoli pokonało dość spokojnie zespół Perugie 2:0. W tym spotkaniu zobaczyliśmy aż 3 rzuty karne, 2 dla Napoli strzelone i 1 dla Perugii spudłowany. Kolejnym meczem w 1/8 finału jest spotkanie Lazio Rzym z Cremonese i w tym meczu upatruję poniżej 3,5 bramki już tłumaczę dlatego tak a nie inaczej typuję. Dla Lazio na pewno ważny jest Puchar Włoch i widać to po składzie jaki wystawił trener Inzaghi, jest Immobile, L. Albero. Myślę, że Lazio będzie chciało wygrać to spotkanie jak najmniejszą utratą sił bo o dziwo otwarła się okazja do czegoś więcej niż tylko podium w lidze Włoskiej. Lazio tam wygrało 10 meczów z rzędu i na pewno będą chcieli przedłużyć tę passę a do lidera tracą już tylko kilka punktów. Ten mecz jest drugorzędną sprawą i myślę, że zagrają tutaj spokojnie z tyłu ale także bez fajerwerek z przodu a siły pozostawią na ligę. Myślę, że Lazio wygra 2 lub 3:0

Autor analizy:Poldi26
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl