rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10613 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2020-02-14 20:30
Typ:
1
Kurs:
2.42
Bukmacher:
142 EURO
0
0
oceń analizę

Polska-Ekstraklasa...Lechia Gdansk,po ostatnim wyjazdowym remisie ze Slaskiem Wroclaw,dziaj podejmuje u siebie druzyne Piasta Gliwice,ktora poprzednio wygrala u siebie z Zaglebie Lubin co ja umocnilo w zwycieskiej osemce.Lechia Gdansk jest pozycje nizej ale nie ma komfortu,bowiem ilosc punktow niczego jeszcze jej nie zapewnia i to jest glowny powod,dla ktorego gram na jej zwyciestwo.Inne to bardzo dobra gra na swoim stadionie,tutaj przewaznie ta druzyna zdobywa komplezy punktow.Nastepna rzecz to zdecydowanie korzystniejszy bilans bezposrednich spotkan,u siebie zwyciestwa a w Gliwicach remisy,ba nawet dwa ostatnie wyjazdy Lechia wygrywala zdecydowanie.Nie wiem czy dzisiejsze zwyciestwo bedzie tez takie okazale w kazdym razie,Lechia ponownie bdzie gora a to pozwoli na umocnienie sie w grupie zwycieskiej.Piast Gliwice juz kilka sezonow z rzedu pokazuje sie z dobrej strony dlatego zwyciestwo Lechi moze byc minimalne.

Autor analizy:andrzejszwedzki
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl