rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10613 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-08-22 20:00
Typ:
X
Kurs:
3.15
Bukmacher:
215 EURO
0
0
oceń analizę

W środku tego tygodnia największe emocje dostarczaja nam spotkania w europejskich pucharach. Ja postanowiłem wiec poszukac kolejnego zakładu z wysokim kursem. Dzisiaj wieczorem o godzinie 20:00 bardzo ciekawie zapowiada sie nam spotkanie 4 rundy eliminacji Ligi Europy pomiedzy Legią Warszawa a Gl. Rangers. Minimalnym faworytem tego dwumeczu wydaja sie byc Szkoci, ale Legia ma na pewno swoje atuty i jest w stanie ograc podopiecznych Stevena Gerarda. Drużyna wicemistrza Polski słabo weszła w sezon, ale trzeba przyznac, że z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. Podopieczni trenera Vukovicia kapitalnie wyglądaja w defensywie, bowiem w tych eliminacjach Ligi Europy nie stracili jeszcze gola. Dzisiaj na pewno kluczem bedzie znów zachowanie czystego konta, by pojechac na rewanż z dobrym wynikiem. Na pewno Szkoci grają bardziej otwarty futbol, ale na potrzeby tego spotkania beda musieli też przede wszystkim zabezpieczyc tyły. Ja spodziewam sie dzisiaj tutaj piłkarskich szachów i myśle, że nie padnie zbyt wiele bramek. Bardzo prawdopodobnym scenariuszem jest remis wiec proponuje własnie taki typ postawić.

Autor analizy:-Fenomen-
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl