rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10629 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-12-01 17:30
Typ:
X
Kurs:
3.50
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Leicester City po raz kolejny gra fenomenalny sezon, ale w tym roku jest jeszcze Liverpool który jest bezkonkurencyjny. Lisy po 13 kolejkach zajmują miejsce 3 z dorobkiem 29 punktów i mają szansę odskoczyc Manchesterowi City. U siebie Leocester 6 spotkań, 5 zwycięstw i remis oraz tylko 3 stracone bramki. Ostatnie mecz w to fenomenalna seria 6 zwycięstw. M Dzisiejszym rywalami są piłkarze Evertonu zajmujący 17 miejsce tuż nad strefą spadkową. Jest to jeden z najgorszych sezonów Ewertonu. Na wyjeździe w 6 meczach tylko 4 zdobyte punkty, A przed tygodniem porażka z jednym z najsłabszych w lidze Norwich 2:0. Ostatni remis Ewertonu na wyjeździe miał miejsce prawie 4 miesiące temu, podobnie jak w przypadku Leocester. W tym meczu nie wystąpi 4 zawodników gości Coleman, Gbamin, Gomes i Martina, z kolei dla gospodarzy nie zagra kontuzjowany James. Ostatnie bezpośrednie mecze obu zespołu to naprzemiennie zwycięstwa raz jednych raz drugich. Ostatni raz zremisowali że sobą w 2015 roku więc już jakiś czas temu. Mój typ na ten mecz to remis.

Autor analizy:duszek
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl