rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10642 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-12-08 15:30
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.66
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Lider, kontra outsider. Mecz wg mnie już przed rozpoczęciem jest rozstrzygnięty, na 99 % gospodarze, czyli Levski Sofia wygrają ten mecz. Bistritsa, to ekipa która żegna się z najwyższą ligą w Bułgarii. Niby sezon dopiero w połowie rozgrywek, ale mając tylko 5 oczek na koncie, nie ma co się łudzić, że piłkarze z Bistritsy będą w stanie odrobić 8 oczek, oczywiście mamy jeszcze walkę w grupie spadkowej, ale patrząc co reprezentują ci zawodnicy, nie sądzę aby coś się poprawiło. Levski walczy cały czas o mistrzostwo, ich głównym rywalem jest Ludogogorets, który ma znaczną przewagę po 19 kolejkach. Przy zwycięstwie dzisiejszym Levskiego, strata to stopnieje do 5 punków, i gra będzie na pewno zacięta, i może się rozwiązać w decydującym starciu w bezpośrednim kontakcie tych ekip. W trym spotkaniu będę grać over 2,5 gola, jestem przekonany, że gospodarze wygrają to spotkanie gładki i pewnie 3-0 lub 4-0.

Autor analizy:adziu82
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl