rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10610 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-09-13 19:00
Typ:
1
Kurs:
1.91
Bukmacher:
91 EURO
0
0
oceń analizę

Po serii meczów eliminacyjnych czas na rozgrywki ligowe a na początek we Francji zostanie rozegrana 5 kolejka. Meczem rozpoczynającym tą kolejkę jest konfrontacja pomiędzy Lille i Angers. Gospodarze w tabeli zajmują 10 miejsce z dorobkiem 6 punktów mając na koncie 2 zwycięstwa, i 2 porażki a ich bilans bramkowy to 5-4. Lille dość dobrze prezentuje się na swoim boisku mając aż 7 zwycięstw na 10 ostatnich spotkań. W drużynie gospodarzy w tym pojedynku zabraknie takich zawodników jak Xeka,Saad Agouzoul,Loic Remy,Timothy Weah, którzy są kontuzjowani. Goście drużyna Angers w tabeli ligowej zajmuje wysokie 4 miejsce z dorobkiem 9 punktów mając na koncie 3 zwycięstwa i 1 porażkę strzelając przy tym 8 bramek i 7 stracili. Przyjezdni w meczach wyjazdowych nie radzą sobie za dobrze bo na 10 ostatnich meczy w delegacjach wygrali zaledwie 3 razy. W tym spotkaniu w drużynie gości nie zagra jedynie kontuzjowany Angelo Fulgini. Mimo niższej pozycji w tabeli liczę na gospodarzy którzy na swoim boisku rzadko tracą punkty.

Autor analizy:loki123
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl