rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10572 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-08-14 21:00
Typ:
1
Kurs:
1.65
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Rozgrywki w Europie jak co roku rozpoczyna Superpuchar Europy w którym w tym roku dojdzie do angielskiego pojedynku Liverpool - Chelsea. Patrząc na skład personalny jak również rozpoczęcie sezonu ligowego zdecydowanie faworytem będą zawodnicy Liverpoolu. Liverpool nie doznał przed sezonem żadnych oslabien dzięki czemu należy ich stawiać wśród faworytów LM jak i rozgrywek ligowych. Początek sezonu w ich wykonaniu to 4 :1 z Norwich nie grając w najmocniejszym składzie i będąc zespołem zdecydowanie lepszym. Chelsea w przeciwieństwie do swoich dzisiejszych rywali straciła przed sezonem najważniejszego zawodnika poprzednich rozgrywek który trafił do Realu a zakaz transferowy spowodował że muszą grać młodzi. W pierwszym meczu nowego sezonu zostali oni brutalnie sprowadzeni na ziemię przez United dostając 4 bramki a dziś nie jest powiedziane że będzie lepiej tym bardziej mając na uwadze głód trofeów zespołu z Liverpoolu

Autor analizy:scorpio82
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl