rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10618 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-07-17 19:30
Typ:
1
Kurs:
1.70
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Jednym z ciekawszych spotkań jakie w dniu dzisiejszym zostaną rozegrane w rewanzach el LM będzie bez wątpienia pojedynek Ludogorets - Ferencvaros. Pierwsze spotkanie spotkanie wygrał zespół z Węgier 2:1 co oznacza że tylko zwycięstwo daje awans gospodarzom i moim zdaniem stać ich na osiągnięcie takiego wyniku. Ludogorets choć przegrał pierwsze spotkanie był w nim zespołem grozniejszym i bardziej aktywnym. Ponieważ zwykle lepiej prezentują się na własnym stadionie dziś powinni być również bardziej skuteczni. W roli gospodarzy wygrali 3 ostatnie mecze w każdym strzelając po 2 bramki a z ostatnich 10 meczy przed własną publicznością wygrali aż 8 razy. Goście w ostatnim czasie wyglądają imponująco notując 5 kolejnych wygranych. Ferencvaros dużo słabiej prezentują się jednak w meczach wyjazdowych. Z ostatnich 10 meczy w delegacji wygrali oni bowiem 4 razy notując w tym czasie również 3 porażki. Biorąc pod uwagę znakomitą dyspozycję dzisiejszych gospodarzy na własnym stadionie dziś trudno będzie im coś ugrać.

Autor analizy:scorpio82
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl