rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10574 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-11-10 15:00
Typ:
1
Kurs:
1.65
Bukmacher:
65 EURO
0
0
oceń analizę

W niedzielę dziesiątego dnia listopada dojdzie do bardzo interesującego spotkania na stadionie Old Trafford w Manchesterze. Miejscowe Manchester United będzie podejmować drużynę Brighton. Sędzią głównym meczu będzie Anglik J Moss. Faworytem dzisiejszego spotkania jest drużyna gospodarzy, która na własnym stadionie radzi sobie dobrze. Nie jest to sezon w wykonaniu drużyny Manchesteru rewelacyjny ,zajmują w lidze dopiero czternaste miejsce odnosząc zaledwie trzy zwycięstwa. Na własnym stadionie Czerwone Diabły ostatni raz w lidze przegrali 24 sierpnia ,następnie punkty gubili tu m.in Arsenal i Liverpool. Drużyna gości w lidze zajmuje dobre ósme miejsce lecz na wyjazdach nie spisuje się rewelacyjnie . Ostatnią wygraną w lidze odnieśli 10 sierpnia wygrywając zdecydowanie 3:0 z drużyną Watford. Gospodarze osłabieni brakiem kilku podstawowych zawodników m.in Pogba ,Shaw, Young ,Gomes powinni sobie poradzić z drużyną gości. Mój typ to jedynka. Mam nadzieję ,że kibice zebrani na Old Trafford zobaczą bardzo interesujące spotkanie.

Autor analizy:gieksa76
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl